loading...

پارکت ارزان

بازدید : 420
سه شنبه 29 ارديبهشت 1399 زمان : 2:23

گوگل هیچگاه گاه بوسیله رخساره قطعی ملتفت صنعت خودروسازی نشد؛ اما امروزه به عنوان یکی از بازیگران تأثیرگذار داخل تجربه‌ی کاربری رانندگان شناخته می‌شود. هزاران کاربر تو سرتاسر دنیا روزانه از نرم افزار اندروید اتو (Android Auto) مصرف می‌کنند. درنگ ادوات مذکور جایگزین جهیز شناسایی رسانی و سرگرمی‌پیش فرض خودرو می‌شود. بسیاری از کاربران این بطی ء افزار را بوسیله نرم افزارهای پیش تصور ترجیح می‌دهند که برهان اصلی اش درون رابط کاربری آشنا و مشابه بوسیله گوشی هوشمند دیده می‌شود.

اندروید اتو را می‌توان رقیب موکد CarPlay شرکت اپل دانست. این نرم افزار همچنین مانند رقیب خود تمام تلاشش را به کار می‌گیرد تا حواس پرتی‌های راننده را بوسیله حداقل برساند. البته رسیدن خواه نرسیدن بوسیله این هدف، بوسیله سازمان‌های بررسی کننده‌ی امنیت ربط دارد. به عنوان مثال، راه اندازی AAA می‌گوید با کاربرد از اندروید اتو، هر دو چشم شوفر روی جاده متمرکز می‌شود و حواس پرتی به حداقل می‌رسد؛ درحالی که نتایج تحقیقاتی داخل بریتانیا، رانندگی با اندروید اتو را تا اینکه از رانندگی داخل حالت مستی همچنین خطرناک تر بیان می‌درنگ. در تجربه‌ی ملموس، می‌قابلیت اندروید اتو را داخل جایگاهی بین این دو اظهارنظر افراطی قرار قسط. امروزه اکثر مردم به جانب استعمال از فناوری در خودرومتمایل شده اند. درادامه، با جزئیات اندروید اتو آشنا می‌شویم.اندروید اتو چه قابلیت‌هایی دارید؟

اندروید اتو به اقرار سهل تمامی‌قابلیت‌های اندروید موجود در گوشی هوشمند شما را به محیط خودرو می‌آورد و آن‌ها را جایگزین سیستم پیش فرض اطلاع رسانی و مشغولیت خودرو می‌بطی ء. یواش وسایل اختصاصی گوگل مفروضات را تو رابط کاربری آشنا و کاربرد آسان ارائه می‌کند. ارائه مفروضات به صورت کارت با قابلیت ردکردن و نادیده قبض و منوهای مبصر و قابل خواندن و آیکن‌های ارشد تجربه‌ی کاربری اندروید اتو را بیش جذاب می‌بطی ء. داخل نسخه‌های جدید، تم مرموز تر هم به یواش وسایل افزایش شده که درکنار الگوی جدید لانچر اپلیکیشن و رابط شهودی تر، آن را بیش از همیشه بوسیله رابطی آشنا بخاطر کاربران دگرگونی کرده است.

از نیکوترین مزیت‌های اندروید اتو می‌استعداد به سیستم مسیریابی مبتنی پیاده شدن گوگل مپس اشاره کرد. جهیز مسیریابی مرحله به وهله کاربر را درون خوش نویسی هدایت و درصورت خبر ترافیک، مسیرهای جایگزین را پیشنهاد می‌کند. اگر خودرو شما جهیز مسیریاب خودکار نداشته باشد، اندروید اتو راهکاری متجاوز کاربردی خواهد بود. مقاصد ذخیره شده در گوشی هوشمند نیز به صورت خودکار به یواش اسباب منتقل می‌شوند و درنتیجه برای مسیریابی بوسیله مقاصد پرکاربرد، متشابه خانه و محل و حکم و...، به جست وجو و تایپ کردن نیاز نخواهید داشت.

اندروید اتو به لطف مجموعه‌ی بزرگ از اپلیکیشن‌های متفرقه، توان‌های متنوعی دراختیار کاربران فراغت می‌دهد. دسترسی به موسیقی و پادکست آنلاین، مرور وب، برقراری تماس و پیام رسانی با استفاده از اپلیکیشن‌هایی همچون هنگ آوتس و واتساپ و پلتفرم‌های پیام رسانی دیگر از قابلیت‌های پرکاربرد اندروید اتو هستند.هماهنگی اندروید اتو با گوگل اسیستنت، قابلیت‌های آن را چند برابر می‌یواش

تمامی‌نبوغ‌های گفته شده، با فرمان‌های صوتی میسر هماهنگ شدنی هستند. بستگی صوتی با دستیار هوشمند گوگل اسیستنت ازطریق Android Auto تیمار ممکن خواهد بود؛ درنتیجه، می‌ توان با ارسال دستورها به زبان‌های مادون پشتیبانی اسیستنت، گوناگون فعالیت‌ها از پخش موسیقی و سؤال کردن تا مسیریابی و بسیاری کاربردهای دیگر را از اندروید اتو استخراج کرد. با استفاده از دستورهای صوتی و ترکیب قابلیت دگرگونی صدا به متن، امکان پاسخ بوسیله پیام‌ها نیز وجود دارد. استعداد‌های اندروید استودیو ازطریق نمایشگر لمسی پیش تخیل بسیاری از خودروها دردسترس قرار دارند و سیستم امتیاز صوتی نیز درون مناسبت با همان برگ کوشا می‌شود. فراموش نکنید در زمان استفاده از اندروید اتو، نمایشگر گوشی هوشمند شما قفل می‌شود. البته می‌قابلیت با کشیدن انگشت روی صفحه قفل گوشی را بازکرد.

قابلیت مهم اندروید اتو، یعنی ترکیب شدن با گوگل اسیستنت و حزن شلنگ شدن با دستورهای صوتی، بوسیله راننده امکان می‌دهد تمرکز خود را روی رانندگی حفظ کردن درنگ و دستانش را روی فرمان خودرو قرار دهد. قابلیت‌های مبتنی به خشکی امدن هوش مصنوعی گوگل اسیستنت نیز امکان گفت وگوی طبیعی را با درنگ افزار ممکن می‌کند که به اجرای آسان نم و روان نمدار دستورها می‌انجامد.

همان طورکه گفته شد، مجموعه‌ی درخور توجه اپلیکیشن‌های متفرقه‌ی اندروید اتو از مزایای مهم آن محسوب می‌شود. از اپلیکیشن‌های اساسی می‌قابلیت بوسیله Waze ،Pandora ،iHeart Radio ،Skype ،WhatsApp و Spotify اشاره کرد. البته درون خودروهای مجهز به سیستم هوشمند داخلی، تنظیمات خودرو ازطریق اندروید اتو دردسترس نیستند و کاربر برای مواردی همچون کنترل دما و جابه جایی بین ایستگاه‌های رادیویی خواه تغییر حالت رانندگی، باید از منو اندروید اتو بیرون شود. گوگل برای بهبود این شرایط با مشارکت‌هایی همچون Polestar همکاری می‌کند تا سیستم وقوف رسانی و سرگرمی‌مبتنی بر اندروید را با مرام دسترسی به همه‌ی قابلیت‌ها از یک محل توسعه دهد.

کدام گوشی‌ها با اندروید اتو سازوار هستند؟

کاربرانی که از گوشی اندرویدی فراهم به نسخه‌ی ۹ خواه قدیمی‌تیز استفاده می‌کنند، بخاطر استعمال از نبوغ‌های اندروید اتو مجبورند اپلیکیشن اختصاصی دانلود کنند. اپلیکیشن اندروید اتو به رایگان از گوگل پلی استور درون دسترس راحتی دارد. گوشی‌های مهیا به اندروید ۱۰ بوسیله رخ پیش فرض از این نبوغ روزی می‌برند. درمجموع، تمامی‌گوشی‌های هوشمند مجهز به اندروید ۵ و جدیدتر، امکان استفاده از نبوغ‌های اندروید اتو را دارند؛ درنتیجه بخاطر مصرف از این سرویس، لزوما به سودا گوشی هوشمند جدید نیازی ندارید. برای اتصال گوشی هوشمند به سیستم هوشمند خودرو، باید از وحدت پورت USB استعمال کنید. البته جدیدترین گوشی‌های سامسونگ و برخی دیگر از تولیدکنندگان، به صورت پیش فرض همراهی بی سیم را با خودروهای بسیاری مجهز می‌کنند.کدام خودروها با اندروید اتو متجانس هستند؟

بسیاری از خودروهای جدید موجود داخل بازار، قابلیت هماهنگی با اندروید اتو را دارند. فراموش نکنید فداکار خودروسازان بخاطر ارائه‌ی این استعداد هزینه‌ی اضافه شهود می‌کنند و برخی دیگر آن را در خودروهای ارزان تر خود ارائه نمی‌کنند.

مقاله‌های مرتبط:اپل موزیک بخاطر اندروید اتو منتشر شدنگرانی مقامات تویوتا از الغا حریم خصوصی اندروید

درون میان خودروهای مجهز به پشتیبانی از اندروید اتو، خودروهایی از مرسدس بنز، کادیلاک، شورولت، کیا، هوندا، ولوو و فولکس واگن دیده می‌شود. البته خودروهای زیاد بیشتری داخل این سیاهه وجود دارند که می‌توانید با رجوع به وب سایت اندروید اتو درون این لینک، فهرست طولانی را مشاهده کنید. لکسوس و همدستی مادر، تویوتا، تا سال‌ها به خاطر نگرانی از امن و حریم خصوصی رانندگان، قابلیت اندروید اتو را فعال نمی‌کردند. البته خودروهای جدید هر دو برند شامل نمونه‌های ۲۰۲۰ همچون Tacoma ،Sequoia ،Tundra ،4Runner و RX از اندروید اتو پشتیبانی می‌کنند. به هرحال، پیش بینی می‌شود داخل سال‌های آتی شاهد تکثیر خودروهای این فهرست باشیم. بی ام و و پورشه هنوز از اندروید پشتیبانی نمی‌کنند؛ اما پورشه در اطلاعیه‌‌‌ای جدید ادعا کرد شاید به زودی این قابلیت را درون خودروهای خود فعال کند.

هیوندای و کیا و شورولت از ابتدایی شرکت‌هایی بودند که بوسیله محض آماده شدن یواش افزار اندروید اتو در سال ۲۰۱۵، پشتیبانی از آن را به خودروهای خویشتن اضافه کردند. به هرحال، اگر خودرو شما داخل فهرست پشتیبانی از اندروید اتو آستان ندارد، می‌توانید با لوازم جانبی پیدایش کنوود، پاناسونیک، پایونیر و سونی، از آن استفاده کنید

رانندگان می‌توانند بدون تجربه‌ی انفراد سیستم هوشمند تو خودرو خود، از اندروید اتو به عارض اپلیکیشن روی گوشی هوشمند استعمال کنند. برای این کار عزب باید اپلیکیشن را مثل سرویس‌های مسیریابی روی گوشی خود اجرا کنید و گوشی را به معاون یک هولدر نگه دارید. قابلیت‌های اندروید اتو روی نمایشگر گوشی هوشمند تفاوتی با استعداد‌های آن روی نمایشگر خودرو ندارد. بیشتر بخوانید:اپل موزیک بخاطر اندروید اتو منتشر شدخودروهای رنو-نیسان به سیستم عامل اندروید گوگل فراهم می‌شونداپل موزیک به زودی از اندروید آتو پشتیبانی خواهد کردنگرانی مقامات تویوتا از ابطال حریم خصوصی اندرویدسونی از سیستم صوتی خودرو با صفحه‌‌‌ای کاملا اورنگ رونمایی کرد

با قانون جذب کرونا نمی گیرید!!
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 1

آمار سایت
 • کل مطالب : 16
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 69
 • بازدید کننده امروز : 70
 • باردید دیروز : 7
 • بازدید کننده دیروز : 7
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 70
 • بازدید ماه : 926
 • بازدید سال : 6108
 • بازدید کلی : 11764
 • کدهای اختصاصی